سومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی

organizational culture and development approach

سومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی

با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی

تهران ، دانشگاه خاتم - بهمن ماه 1397
در کنفرانس خبری عنوان شد :
توسعه و گسترش همبستگی های فرهنگی در حمیت از تولید ملی
16 مرداد ماه 1397
در روز 1397/5/16 کنفرانس خبری خانم دکتر آذر صائمیان دبیر علمی دبیر علمی " سومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی " در محل دانشگاه خاتم و با حضور تعدادی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار گردید.
دبیر کنفرانس اهداف اصلی کنفرانس را بشرح زیر مطرح نمودند :
  • توسعه و اشاعه فرهنگ تعهد به کیفیت و ارزش آفرینی در تولید ملی
  • تقویت بنیان های فرهنگی اقتصاد مقاومتی
  • نقش آفرینی سرمایه های اجتماعی در تولید پایدار
ایشان در ادامه عنوان نمودند که گسترش و تقویت همبستگی های فرهنگی و اجتماعی در راستای حمایت از تولید ملی می تواند نقش مهمی در بهبود و کیفیت ارائه خدمات و تولید محصولات ایفا نماید. ایشان همچنین بر لزوم توجه به اعتماد آفرینی، اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیری بنگاه ها برای عرضه محصولات با کیفیت تأکید کردند.
دبیر علمی کنفرانس اضافه کردند سازمان ها و بنگاه ها باید با بهره گیری از خلاقیت، نوآوری و الگو برداری از تجربیات موفق کمک نمایند تا نسبت به ارتقای هویت محصولات و تولیدات ملی تلاش ها و کوشش های بیشتری صورت گیرد. ایشان اضافه کردند حمایت از تولید ملی زنجیره ای است که با بهبود کیفیت و قیمت محصولات، حمایت دولت از بنگاه های تولیدی (در نظر گرفتن تسهیلات، کاهش تعرفه های بیمه و مالیات و بهبود فضای کسب وکار و ...) و تغییر رفتار مصرف کنندگان شکل می گیرد. در این مسیر رسانه های ملی و اجتماعی می توانند نقش مهمی در انسجام و مشارکت رفتارهای حمایتی داشته باشند.
خانم دکتر آذر صائمیان در پایان اشاره کردند که مهلت ارسال مقالات تا اول دی ماه می باشد. استادان، دانشجویان، مدیران و کارشناسان می توانند مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. ایشان اضافه کردند مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا (Civilica) نمایه خواهد شد و همچنین در ویژه نامه " مجله مدیریت " به چاپ می رسد. دبیرخانه کنفرانس نیز از بابت این خدمات هیچ گونه وجهی از نویسندگان دریافت نخواهد کرد.

اطلاعات تماس

دبیرخانه کنفرانس : تهران، خیابان کریم خان زند، روبروی خیابان ایرانشهر، نبش کوچه عسجدی، شماره 1، طبقه 5، واحد 9
88835277 (9821+)