مطالعه و بررسی محور های کلیدی کنفرانس و تعیین سخنرانی های پیشنهادی

برگزاری اولین جلسه هیات علمی کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی:

مطالعه و بررسی محور های کلیدی کنفرانس و تعیین سخنرانی های پیشنهادی

اولین جلسه هیات علمی کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با هدف مطالعه و بررسی محور های کلیدی کنفرانس و تعیین سخنرانان پیشنهادی با حضور دبیرعلمی و تعدادی از اعضای هیات علمی و اعضای دبیرخانه کنفرانس به صورت مجازی در تاریخ 9 شهریورماه 1400 برگزار گردید.

در این جلسه محورهای کلیدی کنفرانس فرهنگ سازمانی در سه حوزه: فردی، سازمانی و اجتماعی مطرح و نحوه ارائه                   سخنرانی ها و پنل ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

در زمینه برگزاری نشست های تخصصی آقای دکتر منطقی پنل ” تبیین فرصت ها و تجهیزات فناوری های نوین” و آقای دکتر حمیدی زاده پنل” چالش های اثرگذار نبودن عملکرد فرهنگ سازمانی” را با توجه به رویکرد اصلی کنفرانس پیشنهاد دادند.

در ادامه نحوه برگزاری سخنرانی ها آقای دکتر سلطانی” معرفی مدل جایزه فرهنگ سازمانی “ با همکاری سازمان اداری و استخدامی کشور و  انجمن مدیریت ایران و همچنین ارائه مقاله در مورد ” تغییر الگو و سبک زندگی فردی در دنیای دیجیتال” و خانم دکتر جزنی در زمینه” بالندگی و ارزش آفرینی فردی” و خانم دکتر دانشور موضوع “ارزش ها و باورهای فردی در عصر فناوری های نوین” و آقای دکتر حاجی کریمی در زمینه ” مدل شایستگی های محوری در سازمان” مطالبی را مطرح و اعلام آمادگی نمودند.

همچنین مقرر شد نسبت به معرفی و ارائه تجارب برتر و ارزشمند سازمان ها در حوزه مسئولیت اجتماعی مدیریت و فرهنگ سازمانی در کنفرانس جهت بهره مندی سازمان ها و حاضرین در کنفرانس اقدام شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *