برگزاری دومین جلسه هیات علمی کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی

برگزاری دومین جلسه هیات علمی کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی :

برنامه ریزی نشست ها و کارگاه های تخصصی ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی

 

دومین جلسه هیات علمی کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با هدف تعیین سخنرانی های روز اول و دوم کنفرانس، تنظیم نشست های تخصصی و ارائه مقالات تخصصی ویژه کنفرانس با حضور دبیرعلمی و تعدادی از اعضای هیات علمی و اعضای دبیرخانه کنفرانس به صورت مجازی در تاریخ 9 آذرماه 1400 برگزار گردید.

در این جلسه خانم دکتر آذر صائمیان دبیرعلمی کنفرانس ضمن تشریح برنامه اجرایی کنفرانس از اعضای هیات علمی دعوت نمودند تا پیرامون برگزاری نشست ها و سخنرانی ها پیشنهاداتشان را مطرح نمایند. همچنین از اعضای هیات علمی درخواست نمودند کتاب های مرتبط با حوزه فرهنگ سازمانی و مسئولیت اجتماعی مدیریت را جهت رونمایی در کنفرانس معرفی و مقالات مرتبط با کنفرانس را برای دبیرخانه انجمن ارسال نمایند تا در ویژه نامه کنفرانس منتشر و در اختیار اعضای انجمن و علاقمندان قرار گیرد.

در ادامه آقای دکتر علاء الدین رفیع زاده معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی کشور و عضو هیات علمی کنفرانس پیرامون برگزاری ارائه تجارب دستگاه های اجرایی در حوزه فرهنگ سازمانی طی نشستی تخصصی در کنفرانس اعلام آمادگی نمودند.

آقای دکتر آرش رسته مقدم نیز در راستای نهادینه سازی «نظامنامه توسعه فرهنگ سازمانی» ابلاغی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور که در وزارت نیرو  تحت عنوان «راهنمای فرهنگ سازمانی در صنعت آب و برق» تدوین شده است به عنوان الگو برای سایر دستگاه های اجرایی پیشنهاداتی جهت ارائه در کنفرانس مطرح کردند.

در خاتمه آقای دکتر ایرج سلطانی در زمینه” ارائه الگوی تغییر سبک زندگی در فضای دیجیتال” و آقای دکتر حسین                          دوازده امامی پیرامون” توسعه فردی در سازمان های با فناوری بالا ” طبق پژوهش های انجام گرفته در کنفرانس آمادگی خود را برای ایراد سخنرانی اعلام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *