برگزاری ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی در بهمن ماه 1400

برگزاری ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی در بهمن ماه 1400

 انجمن مدیریت ایران ” ششمین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد فرهنگ در عصر فناوری های نوین” را با هدف شناخت ابعاد و مولفه های فرهنگی و تبیین فرصت ها و تهدیدات فناوری های نوین و ارائه آخرین دست آوردها و یافته های عملی در تاریخ 5و 6 بهمن ماه 1400 با همکاری دانشگاه خاتم و حمایت دانشگاه ها، وزارت خانه ها و مراکز علمی معتبر برگزار خواهد نمود.

این کنفرانس پس از برگزاری موفیقت آمیز پنج دوره از سال 1395 و با بهره گیری از دانش و تخصص صاحبنظران فرهنگ سازمانی اجرا خواهد شد. انجمن مدیریت ایران معتقد است دستیابی به توسعه سازمانی و فردی از طریق تقویت مبانی علمی فرهنگی میسر می باشد و طی این سال ها تلاش دارد در زمینه ترویج فرهنگ سازمانی موثر و سازنده اقدامات ارزنده ای را انجام دهد و نسبت به اشاعه آخرین دست آوردهای علمی این حوزه اقدام نماید.

لذا در این برنامه نشست های تخصصی ویژه، پیرامون تبیین فرصت ها و تجهیزات فناوری های نوین و همچنین ارائه تجارب برتر دستگاه های اجرایی و سخنرانی های مرتبط با حوزه فرهنگ سازمانی و مسئولیت اجتماعی را با حضور مقامات و اندیشمندان طراحی نموده است. شایان ذکر است دست آوردهای کنفرانس نیز به همراه بیانیه برای مراجع معتبر کشور ارسال خواهد شد.

مقالات برتر این کنفرانس در مجله ” مدیریت ” منتشر و در اختیار اعضای انجمن و علاقمندان قرار خواهد گرفت. اعضای هیات علمی و دانشجویان تا 20 دی ماه فرصت دارند مقالات خود را به دبیرخانه کنفرانس از طریق ایمیل iranmanagement1339@gmail.com  ارسال نمایند.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با تلفن های 88210850 و 86051464 تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *